Shenzhen First Tech Co., Ltd.
Shenzhen First Tech Co., Ltd.
Produkty
Do domu /

Produkty

Inwertery fotowoltaiczne serii EM: 2,5 kW, 3,5 kW, 8,5 kW i 11 kW

Szczegóły produktu

Miejsce pochodzenia: Chiny

Nazwa handlowa: 1STESS

Orzecznictwo: CE

Numer modelu: Inwertery fotowoltaiczne serii EM: 2,5 kW, 3,5 kW, 8,5 kW i 11 kW

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 1

Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T

Najlepszą cenę
Skontaktuj się teraz
Specyfikacje
Podkreślić:

Inwertery słoneczne serii EM o mocy 2

,

5 kW

,

Hybrydowy Inwerter Słoneczny OFF GRID 11 kW

Typ baterii:
Li-ion/kwas ołowiowy
Nominalne napięcie wyjściowe:
230 VAC
Wyświetlacz:
LCD/LED
Rozmiar:
438*312*122 mm
kontroler ładowania mppt:
Dołączony
Typ systemu:
Wyłączony z sieci
Temperatura pracy:
-10°C do 50°C
Typ falownika:
Hybrydowy
Prąd wyjściowy:
120A
Częstotliwość wyjściowa:
50/60 Hz
Pojemność panelu słonecznego:
3,5 kW
Napięcie wyjściowe:
220V/230V AC
Kompatybilność z baterii:
Kwas ołowiowy, litowo-jonowy
Efektywność:
≥ 95%
Prąd ładowania:
50A do 100A
Typ baterii:
Li-ion/kwas ołowiowy
Nominalne napięcie wyjściowe:
230 VAC
Wyświetlacz:
LCD/LED
Rozmiar:
438*312*122 mm
kontroler ładowania mppt:
Dołączony
Typ systemu:
Wyłączony z sieci
Temperatura pracy:
-10°C do 50°C
Typ falownika:
Hybrydowy
Prąd wyjściowy:
120A
Częstotliwość wyjściowa:
50/60 Hz
Pojemność panelu słonecznego:
3,5 kW
Napięcie wyjściowe:
220V/230V AC
Kompatybilność z baterii:
Kwas ołowiowy, litowo-jonowy
Efektywność:
≥ 95%
Prąd ładowania:
50A do 100A
Opis
Inwertery fotowoltaiczne serii EM: 2,5 kW, 3,5 kW, 8,5 kW i 11 kW
Falowniki solarne serii EM: 2,5 kW, 3,5 kW, 8,5 kW i 11 kW
Wybierz odpowiedni falownik solarny do swojego następnego projektu
Falowniki solarne serii EM 1stess oferują czystą sinusoidę z wyjściem 220/230 Vac dla dystrybutorów energii słonecznej, importerów, zespołów ds. zamówień i wykonawców EPC. Z wbudowanym ładowaniem solarnym MPPT, konfiguracjami akumulatorów 12 V, 24 V lub 48 V zależnymi od modelu oraz opcjonalnym monitorowaniem przez WiFi, seria ta obsługuje domowe systemy energii słonecznej i odpowiednio dobrane małe komercyjne systemy zasilania awaryjnego.
Wybierz falownik w oparciu o rzeczywisty profil obciążenia, układ PV i system akumulatorów. Seria EM łączy współczynnik mocy 1,0 z obsługą pracy bez akumulatorów, zapewniając integratorom systemów elastyczność w planowaniu kompatybilnych konfiguracji zasilania słonecznego.
Poproś o kartę katalogową modelu i wycenę dla konkretnego projektu.
Wyjście czystej sinusoidy dla systemów zasilania słonecznego i awaryjnego
Falowniki serii EM dostarczają wyjście 220/230 Vac ±5% przy 50/60 Hz. Opublikowana szczytowa sprawność wynosi 96% z PV do falownika i 93% z akumulatora do falownika. Są to wartości szczytowe, a nie gwarantowana sprawność w każdych warunkach pracy.
W przypadku wykonawców EPC i instalatorów systemów solarnych, dobór mocy powinien uwzględniać ciągłe zapotrzebowanie, obciążenia rozruchowe urządzeń i dostępny prąd rozładowania akumulatora. Opublikowany czas przełączania wynosi 10 ms dla ustawienia komputerowego i 20 ms dla ustawienia domowego; należy ocenić, czy podłączony sprzęt toleruje określone przerwy.
Wbudowane ładowanie solarne MPPT
Zintegrowany ładowarka solarna MPPT obsługuje projekt układu PV w ramach limitów napięcia, prądu i mocy wybranego modelu. Maksymalne napięcie obwodu otwartego PV wynosi 500 Vdc. Modele 8,5 kW i 11 kW posiadają dwa wejścia solarne, z maksymalną mocą układu PV wynoszącą odpowiednio 2 × 5000 W i 2 × 5500 W.
Przed finalizacją listy materiałów należy sprawdzić napięcie obwodu otwartego stringu w niskich temperaturach, napięcie robocze i prąd wejściowy. Moc wejściowa PV i moc wyjściowa AC falownika to różne parametry i nie należy ich używać zamiennie.
Integracja akumulatorów LiFePO4 i opcjonalne monitorowanie
Seria EM obsługuje komunikację z akumulatorami litowymi przez RS485. Wybierz kompatybilny akumulator LiFePO4 z odpowiednim napięciem nominalnym systemu, protokołem BMS, ustawieniami ładowania i możliwością rozładowania. Sama dostępność RS485 nie gwarantuje kompatybilności z każdą marką akumulatorów.
Obsługiwana jest praca bez akumulatorów, pod warunkiem dostępności odpowiedniego źródła i konfiguracji systemu. Opcjonalne monitorowanie WiFi można określić podczas zakupu. Tryby priorytetu wyjścia wymienione w katalogu obejmują UTL, SOL, SBU i SUB; należy potwierdzić ustawienia trybu dla zamierzonej instalacji.
Porównaj modele serii EM
SpecyfikacjaEM2500-12LEM2500-24LEM3500-24LEM8500-48LEM11000-48L
Moc znamionowa2,5 kVA / 2,5 kW2,5 kVA / 2,5 kW3,5 kVA / 3,5 kW8,5 kVA / 8,5 kW11 kVA / 11 kW
Napięcie akumulatora12 Vdc24 Vdc24 Vdc48 Vdc48 Vdc
Moc udarowa5000 VA5000 VA7000 VA17000 VA22000 VA
Maksymalna moc układu PV3000 W3000 W4000 W2 × 5000 W2 × 5500 W
Zakres napięcia MPPT50-500 Vdc60-500 Vdc60-500 Vdc60-500 Vdc60-500 Vdc
Maksymalne napięcie obwodu otwartego PV500 Vdc500 Vdc500 Vdc500 Vdc500 Vdc
Maksymalny prąd wejściowy PV15 A15 A15 A2 × 18 A2 × 18 A
Maksymalny prąd ładowania słonecznego120 A100 A100 A140 A160 A
Maksymalny prąd ładowania AC120 A60 A80 A120 A120 A
Maksymalny łączny prąd ładowania120 A100 A100 A140 A160 A
Aktywacja akumulatora litowegoPV lub siećTylko PVPV lub siećPV lub siećPV lub sieć
Możliwość pracy równoległejNieNieNieNieNie
Wspólne specyfikacje: czysta sinusoida; wyjście 220/230 Vac ±5%; wyjście 50/60 Hz; IP21; opcjonalne WiFi; komunikacja RS232 i RS485. Modele 8,5 kW i 11 kW dodatkowo posiadają styk bezpotencjałowy. Opublikowana temperatura pracy: -10°C do 55°C.
Zastosowania dla importerów i wykonawców EPC
  • Domowe zasilanie słoneczne: Dopasuj wybrany falownik do prawidłowo zaprojektowanego układu PV i kompatybilnego akumulatora, aby zasilać określone obwody domowe.
  • Małe komercyjne zasilanie awaryjne: Oceń sklepy, biura i inne niewielkie obciążenia komercyjne pod kątem ciągłej mocy wyjściowej, zapotrzebowania rozruchowego i pojemności akumulatora.
  • Portfolio dystrybucji energii słonecznej: Oferuj wyraźnie zróżnicowane konfiguracje 2,5 kW, 3,5 kW, 8,5 kW i 11 kW z dokumentacją techniczną dla poszczególnych modeli.
  • Planowanie autonomicznych systemów solarnych: Oceń produkcję PV, autonomię magazynowania i dostępność alternatywnych źródeł w stosunku do dziennego zapotrzebowania na energię w danej lokalizacji. Potwierdź zamierzoną konfigurację pracy z zespołem technicznym.
Zakres 220/230 Vac jest istotny dla projektów zaprojektowanych z tym napięciem wyjściowym. Przydatność rynkowa zależy również od lokalnych przepisów elektrycznych i dokumentacji wymaganej przez kraj docelowy. Nie należy zakładać przydatności do zastosowań 120 V lub dwufazowych.
Uwagi dotyczące instalacji i zakupu
Obudowa IP21 powinna być używana w odpowiednio chronionej instalacji wewnętrznej z wentylacją i odstępami określonymi w instrukcji instalacji. Odłączana osłona przeciwpyłowa nie sprawia, że falownik jest wodoodporny ani nie nadaje się do montażu na zewnątrz.
Przed złożeniem zamówienia należy podać wymaganą moc, rynek docelowy, listę obciążeń, dane modułów PV i specyfikacje akumulatorów. Potwierdź opcje monitorowania, instrukcje, dostępne dokumenty zgodności, warunki gwarancji, harmonogram dostaw i opakowanie w wycenie.
Opublikowana tabela serii EM podaje, że praca równoległa nie jest obsługiwana. Podłączenie do sieci jako źródła AC nie powinno być interpretowane jako zgoda na eksport energii do sieci energetycznej.
Często zadawane pytania
Jakie napięcie akumulatora wykorzystuje każdy model?
EM2500-12L wykorzystuje 12 Vdc. EM2500-24L i EM3500-24L wykorzystują 24 Vdc. EM8500-48L i EM11000-48L wykorzystują 48 Vdc.
Czy seria EM może działać bez akumulatora?
Katalog zawiera informację o pracy bez akumulatorów. Potwierdź dostępność źródła, zachowanie obciążenia i ustawienia robocze dla proponowanej konfiguracji.
Czy WiFi jest w standardzie?
WiFi jest opcjonalne i należy je określić podczas zamawiania.
Czy wiele falowników serii EM może pracować równolegle?
Nie. Opublikowana tabela specyfikacji nie podaje możliwości pracy równoległej.
Czy może komunikować się z akumulatorem LiFePO4?
Katalog zawiera informację o komunikacji z akumulatorami litowymi przez RS485. Przed zakupem należy potwierdzić protokół i kompatybilność elektryczną akumulatora.
Czy seria EM nadaje się do instalacji zewnętrznych?
Podany stopień ochrony to IP21. Należy zapewnić odpowiednią chronioną instalację wewnętrzną i postępować zgodnie z instrukcją instalacji.
Poproś o specyfikacje dla swojego projektu słonecznego
Podaj firmie 1stess wymaganą moc falownika, rynek docelowy, konfigurację PV i napięcie akumulatora. Poproś o kartę katalogową i wycenę dla swojego projektu dystrybucji energii słonecznej lub projektu EPC.
Odwiedź www.1stess.com aby omówić swoje wymagania.
Wyślij zapytanie
Prosimy o przesłanie Państwa wniosku, a my odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe.
Wyślij